Moja pasja

niedziela, 17 stycznia 2016

Delikatnie z hybrydami - BPL- 032 plates review

Witajcie!!

Po kolejnej dłuższej nieobecności (chyba przechodzę jakieś przesilenie zimowe czy jak to się nazywa!?) zapraszam Was na recenzję płytki od Born Pretty Store - BPL- 032.


Płytkę otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem BPS (całą zawartość paczki mogliście obejrzeć w TYM poście). Oczywiście zanim zabrałam się za testowanie musiałam usunąć niebieską folię, która zabezpieczała płytkę przed zarysowaniem.

BPL-032 to typowo zimowa płytka. Znajdziemy na niej 12 małych wzorów (bardziej świątecznych), 5 całopaznokciowych w rozmiarze 1,5 cm x 2,3 cm oraz jednego większego ze wzorem śnieżynek o wymiarze 5,5 cm x 3 cm.


Jak można zauważyć na zdjęciu powyżej każdy wzór z płytki odbija się idealnie, wyjątkiem od reguły jest największy wzór śnieżynek, ale myślę, że jest to wina lakierów których użyłam (GR RC i Wibo) - są już zbyt gęste.
Płytka znajduje się pod TYM LINKIEM. Możecie ją jeszcze kupić w cenie promocyjnej $3,99, ale jest już zaznaczona do wycofania ze sklepu. Trochę szkoda, bo jak dla mnie jest idealna na okres zimowo-świąteczny.

Przejdźmy teraz do zdobienia z jej użyciem. Wykonałam je na lakierach hybrydowych, kolorek to semilac 032 biscuit, baza i top również od semilac.
Lakier, którego użyłam do odbicia wzoru to lakier do stempli od BPS, o którym więcej dowiecie się z następnego posta. Mam nadzieję, że już niedługo :)

Brokat kupiłam dawno temu ze sklepu Allepaznokcie.


Jeżeli spodobała się Wam płytka lub chcecie pooglądac asortyment sklepu to zapraszam na dział nail art, Z moim kodem rabatowym z obrazka poniżej otrzymacie -10% zniżki na nieprzecenione produkty. Przesyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa :D


Powyższy produkt otrzymałam do recenzji. Nie wpłynęło to jednak na moją ocenę.

Jak oceniacie tą płytkę i moje zdobienie??
Czekam na komentarze :D

Buziaki :)

12 komentarzy: