Moja pasja

niedziela, 15 marca 2015

Projekt NAILART tydzień 5- icon nail design

Witajcie!!!!

Jak ten czas leci..... strasznie szybko - za szybko.... 
W poprzednim tygodniu właśnie czasu zabrakło na wykonanie tematu 4- op art.... a dodatkowo z naszej 4. troje się pochorowało... No cóż, ale już jest dobrze, więc wracam z nowym postem.

ZDOBIENIE WYKONANE NA PROJEKT NAILART


Na dzisiaj przygotowałam zdobienie na prośbę mojego starszaka, który po prostu uwielbia ten motyw.

ANGRY BIRDS  :):)

Już wcześniej miałam pomysł, żeby zrobić naklejki, ale jak się do tego zabrałam stwierdziłam, że jednak namaluję bezpośrednio na paznokciach.
Na tło do ptaszków wybrałam gradient, a jako że nie lubie za dużo marasu ( kto lubi?!), pomogłam sobie klejem do drewna.


Klej ma konsystencje sylikonu, jest łatwy do nałożenia (najlepiej płaskim pędzelkiem). Po zastygnięciu zdejmuję się jak maska " peel-off" . Mój klej jest z firmy Pattex. Butelka ma pojemność 750g, ale mąż wykorzystał jak na razie ok. połowę zawartości. Najważniejszą rzeczą jest to,  że nie stwierdziłam po paru razach użycia, żadnego pieczenia, swędzenia czy wysypki. Jak dla mnie niezastąpiona pomoc :DGradient wykonałam trójkątną gąbeczką do makijażu, ale wcześniej dobrze sprawowała się też myjka kuchenna.


Po skończony gradiencie, usunęłam klej.
Nałożyłam top coat i zmatowiłam blokiem polerskim paznokcie przeznaczone do dalszego malowania.
Zmalowałam Angry Birds i wykończyłam topem. Oto efekt: 
Trochę koślawe, ale trudno. Trzeba poćwiczyć. 

Użyłam: odżywka Palpma nailEXPERT, PR Top Flex nr 16 pure white, PR Top Flex nr 264 delicate dedicate,  Bell Fashion Colour nr 802, Colour Alike Holo TOP B. a star ( mój prezent od męża na Dzień Kobiet), SHDiamond Flash, farbki akrylowe (czerwona, żółta, pomarańczowa, biała i czarna), cienki pędzelek.

Adaś był zachwycony :D:D

Buziaki :)

4 komentarze:

  1. Ja też jestem zachwycona bo wyszły świetnie :) metoda z klejem bardzo przydatna w szczególności gdy robimy cieniowanie gąbką :) ja używam zwykłego płynnego kleju :P

    OdpowiedzUsuń
  2. No to patrzę ten tydzień będzie ciekawy! Super ptaszki! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. e tam wcale nie koślawe, mi się podoba :D

    OdpowiedzUsuń